Nasza Oferta obejmuje również
Poligrafia

Projektowanie, przygotowanie i obróbka obrazu, reprodukcja obrazu, wykonanie formy drukowej: mechaniczne, fotochemiczne, elektroniczne grawerowanie z wykorzystaniem oświetlenia podkreślającego poszczególne elementy przedmiotu. Fotografia reklamowa wykorzystywana jest głównie w reklamach drukowanych typu (plakaty, ulotki, foldery reklamowych jak i stronach www.
Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna prezentowana jest na specjalnie przeznaczonych do tego miejscach: billboardach, telebimach, słupach ogłoszeniowych, oraz reklamowych, wiatach przystankowych i kioskach. W odróżnieniu od innych mediów, reklama zewnętrzna przenosi wyłącznie treść reklamową. Do zadań reklamy zewnętrznej należą promowanie marki i przykuwanie wzroku
Gadżety reklamowe

Duży wybór oferowanych artykułów, pozwala na zaspokojenie różnorodnych gustów i potrzeb naszych Klientów. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie niczego, co odpowiadałoby Waszym wymaganiom prosimy o kontakt. Nasz zespół jest w stanie zaprojetować i wykonać nieszablonowe i niepowtarzalne upominki.